-45%
Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker
$19.80 $10.80
| Rincian bungkusan: | kotak paking kalawan aksésori: mini USB,3.5sambungan kabel audio mm, manual pamaké IPX4 Bluetooth Speaker with Multi-functions, Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker in Promotion |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | shipped di 3 poé sanggeus mayar |
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| IPX4 Bluetooth Speaker Specification | |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Bluetooth 3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * Rentang Gawé | 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | YES |
| * Line-in Musik Play | YES |
| * TF card Music Play | YES |
| * Batré | Built in 600mAh rechargeable battery |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 4 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * S/N | ≥ 85dB |
| * Réspon frékuénsi | 150-18KHZ |
| * speaker | 4Duh, 5W*2 |
| * material | ABS + Silikon |
| * warna | Black/Army green |
| * beurat | 260g |
| * Diménsi: | 133*46*69mm |
| * Aksésori | Carton box/Power line/LIN line/ Use manual |
| * Lain | Operasi gampang sareng paréntah Sora |
Jadi nu pangheulana marios "Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.
Harita
Aya acan aya ulasan.