-33%
portable bluetooth speaker
$18.00 $12.00
- Rincian bungkusan:
- Kotak bodas, kotak warna, gify box, bungkus lepuh jsb. cheap best bluetooth speakers/cheap bluetooth active speaker
- pangiriman jéntré:
- Ngeunaan 15 working days after sample confirmation
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| warna | aink, bodas, hideung, biru, hejo, orange |
| dimensi | 102*54*48mm |
| ngetik | Aktip |
| Fitur khusus | Gampang dimawa, mini |
| beurat produk | 190g |
| Paké | Pamuter Audio Portabel, Hapé, Pamuter Karaoke, komputer, Panggung |
| Spaker Bluetooth | elegant lily cow horns for sale with mini speaker manual |
| jaminan kualitas | 1 taun |
| Babandingan S/N | ≥70dB |
| material | ABS Alloy |
| Réspon frékuénsi | 90Hz-20KHz |
| Tegangan Input | DC5V |
| Baris asup | support |
Jadi nu pangheulana marios "portable bluetooth speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.








Harita
Aya acan aya ulasan.