-35%
music mini mp3 Bluetooth speaker
$25.50 $16.50
Feacture
High quality stereo sound.
Ruber oil finishing,soft touch.
Hands free function for mobile phone calling.
Li-battery rechargeable.
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| RF range | >= 10M |
| Speaker output | 2*3W |
| Réspon Frékuénsi | 60Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| distorsi | <0.5% |
| Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | >=70DB |
| kapasitas batré diwangun-di | 2200mA |
| waktos ngecas batré | 3-4Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| Waktu maén musik | 4-5Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| material | ABS+rubber |
| Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 22.5×8.05×8.05cm |
| pak-pakan | 12PCS / ctn:43.5x33x27.5cm, GW:7.50kgs |
Jadi nu pangheulana marios "music mini mp3 Bluetooth speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.






Harita
Aya acan aya ulasan.