-46%
spiker bluetooth nirkabel mini anyar
$12.98 $6.98
- Rincian bungkusan:
- pangiriman jéntré:
- 3-15poé
- gambaran
- Inpormasi Tambahan
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | V3.0 |
| Rentang gawé | up to 10m |
| Diménsi | 90*90*47mm |
| Beurat bersih | 249g |
| Sinyal-ka-noise | >=95dB |
| Waktos damel | 8 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| Narasumber | 68mm |
| Réspon frékuénsi | 280Hz-16Hz |
| Loudspeaker output | 3Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| Panyimpangan | <=0.5% |
| Battery voltage/capacity | 520mAH |
| Battery charging voltage | 5V+-0.5V |
| Battery charge time | 2 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
Inpormasi Tambahan
| beurat | 0.249 kg |
|---|
Jadi nu pangheulana marios "spiker bluetooth nirkabel mini anyar”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.






Harita
Aya acan aya ulasan.