-38%
mini bluetooth speaker
$16.00 $10.00
| Rincian bungkusan: | White box or customized box for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | shipped di 5 poé sanggeus mayar |
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Waktos pangiriman | 15poé |
| Rincian bungkusan | Kotak bodas atanapi kotak ngaropéa |
| Kamampuhan suplai | 10000 Sapotong / sapotong / Dinten |
| Sarat pamayaran: | L / C D / A D / P T / T Western Union MoneyGram |
| dimensi | 82*82*57mm |
| ngetik | Aktip |
| Fitur khusus | Gampang dimawa, mini, musik, musical, handsfree, stylish appearance |
| beurat produk | 152g |
| Paké | Pamuter Audio Portabel, Hapé, Pamuter Karaoke, komputer, Panggung, |
| Ngaran produk | OEM portable professional mini music bluetooth speaker |
| jaminan kualitas | 12 bulan |
| Babandingan S/N | ≥80dB |
| material | ABS |
| Réspon frékuénsi | 150Hz-18KHz |
| Tegangan Input | DC5V |
| Batré | 3.7v/400 mAh |
| Daya Kaluaran | 3Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth(1kHz,THD1%) |
| MOQ low | sokongan |
Jadi nu pangheulana marios "mini bluetooth speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.






Harita
Aya acan aya ulasan.