-38%
LED kuat senter keychain lampu jeung carjer handphone
$24.00 $15.00
| Rincian bungkusan: | Colorful box/pc + Carton; pangiriman jéntré: 2-7 poé gawé; |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | shipped di 3 poé sanggeus mayar |
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| pamakéan | cahaya, kémping, Outdoor etc. |
| material | Areo-grade aluminum Alloy |
| warna | Grey or as customer’s requests |
| ukuran | L175*D40*D25mm |
| beurat | 187g |
| sumber LED | CREE XML T6 |
| Caang | 10W |
| Batré | 1*18650 li-battery rechargeable |
| Jam gawé | >12h |
| Saumur hirup | 100,000h |
| Pindah | Middle button |
| Modes | 5 modes (High-middle-low-flash-SOS) |
| Zoomable | Unable |
| sertipikasi | EC&ROHS |
| garansi | 2 taun |
| Logo | Logo Laser |
| IP rating | IP66 |
| muatan: | Mobile phone charger or direct charger |
| barang-barang tambahan | Batré + sambungan kabel USB + Plug |
| pak-pakan | Colorful box + Carton |
| Palayanan | OEM /ODM |
Jadi nu pangheulana marios "LED kuat senter keychain lampu jeung carjer handphone”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.










Harita
Aya acan aya ulasan.