-38%
bluetooth woofer speaker with led light
$23.70 $14.70
| Rincian bungkusan: | bluetooth computer speaker for Packing: kotak bodas / kotak ngaropéa:108*106*105mm QTY/CTN:20PCS/CTN Ukuran Karton:54*24*26cm N.W.:7.6KG/CTN G.W.:8.4KG/CTN 20'GP:21000PCS |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | shipped di 5 poé sanggeus mayar |
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| sertipikasi | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Waktos pangiriman | 15poé |
| Rincian bungkusan | Kotak bodas atanapi kotak ngaropéa |
| Kamampuhan suplai | 5000 Sapotong / sapotong / Dinten |
| warna | bodas, hideung, |
| dimensi | L73.6*W73.6*H80mm |
| ngetik | Aktip |
| Fitur khusus | Gampang dimawa, mini,nirkabel, Desain unik ,bari digawé kalayan lampu LED biru |
| beurat produk | 188g |
| Paké | Pamuter Audio Portabel, Hapé, MP3/4, komputer, Panggung |
| Speaker mini portabel | Multifungsi portabel mini spiker bluetooth kalawan radio fm |
| jaminan kualitas | 12 bulan |
| Babandingan S/N | ≥785dB |
| material | ABS ,ditutupan ku minyak karét |
| Réspon frékuénsi | 90Hz-20KHz |
| Tegangan Input | DC5V |
| Baris asup | rojongan |
Jadi nu pangheulana marios "bluetooth woofer speaker with led light”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.






Harita
Aya acan aya ulasan.