-33%
Bluetooth Speaker with Removeable Sucker
$10.20 $6.80
| Rincian bungkusan: | Kotak bungkusan dipak kalayan asesoris kabel USB Micro, Kotak Warna Mini Waterproof Bluetooth Speaker, IPX7 Bluetooth Speaker with Removeable Sucker |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | 15-20 poé gawé |
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| IPX7 Bluetooth Speaker Specification | |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Jerry 2.1+EDR |
| * Rentang Gawé | langkung ti 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | YES |
| * Hand Free Telepon Fungsi | YES |
| * Batré | 400Batré mAh |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 3 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * ukuran | 80*87*55mm |
| * S/N | ≥80dB |
| * Réspon frékuénsi | 150-18KHZ |
| * speaker | 4Aduh 3W, 50mmm Anjeunna |
| * material | ABS + Silikon |
| * warna | OEM |
| * beurat | 125g |
| * Aksésori | Micro USB,Kotak Warna |
| * batur | Operasi gampang sareng Sora |
Jadi nu pangheulana marios "Bluetooth Speaker with Removeable Sucker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.




Harita
Aya acan aya ulasan.