-42%
Bluetooth speaker with Remote Camera Shutter and FM radio
$12.00 $7.00
| Rincian bungkusan: | 1*plastic box 1*USB cable line 1*padoman |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | 2-3poé pikeun sampel; 15-20poé pikeun produksi masal |
- gambaran
- Inpormasi Tambahan
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Spésifikasi | |
| * Ngaran produk | Portable Bluetooth speaker |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Bluetooth v3.0 |
| * Rentang Gawé | 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | YES |
| * Line-in Musik Play | YES |
| * Hand Free Telepon Fungsi | YES |
| * slot kartu TF | YES |
| * radio FM | YES |
| * Batré | Built in500mAh rechargeable battery |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 3 – 4 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * Propil | Rojongan A2DP V1.2, AVRCP V1.4 propil; |
| * S/N | ≥80dB |
| * Réspon frékuénsi | 150-18KHZ |
| * speaker | 4Duh, 3W,40mmm Anjeunna. |
| * material | ABS |
| * warna | Yellow/Pink/Blue/Brown/Black |
| * beurat | 125g |
| * ukuran | 96*56*38mm |
| * Aksésori | Micro USB, kotak kado, manual |
Inpormasi Tambahan
| beurat | 0.125 kg |
|---|
Jadi nu pangheulana marios "Bluetooth speaker with Remote Camera Shutter and FM radio”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.








Harita
Aya acan aya ulasan.