-26%
bluetooth speaker with colorized led light
$38.00 $28.00
| Rincian bungkusan: | New cylinder high quality bluetooth speaker : Kotak bodas, black box, kotak warna, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | shipped di 5 poé sanggeus mayar |
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| sertipikasi | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Waktos pangiriman | 7-15poé |
| Kamampuhan suplai | 10000 Sapotong / sapotong / Dinten |
| dimensi | OD70*240mm |
| ngetik | Aktip |
| Fitur khusus | colorized led light , |
| beurat produk | 230g |
| Paké | Pamuter Audio Portabel, Hapé, Pamuter Karaoke, komputer, Panggung |
| Speaker mini portabel | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| jaminan kualitas | 1 taun |
| Babandingan S/N | ≥85dB |
| material | Aluminium + ABS |
| Réspon frékuénsi | 150Hz-18KHz |
| Tegangan Input | DC5V |
Jadi nu pangheulana marios "bluetooth speaker with colorized led light”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.






Harita
Aya acan aya ulasan.