-25%
bal ganda tanduk bluetooth spiker stereo
$48.00 $36.00
| Rincian bungkusan: | tanduk ganda bluetooth stereo speake: Kotak bodas, kotak warna, kotak kado, bungkus lepuh jsb. |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | shipped di 10 poé sanggeus mayar |
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Rincian bungkusan | Kotak bodas ,kotak kado atawa kotak ngaropéa |
| Kamampuhan suplai | 10000 Sapotong / sapotong / Dinten |
| warna | sagala warna pantone sadia. |
| dimensi | 90*90*90mm |
| ngetik | Aktip |
| Fitur khusus | Gampang dimawa, mini |
| beurat produk | 290g |
| Paké | Pamuter Audio Portabel, Hapé, Pamuter Karaoke, komputer, Panggung |
| vatop spiker nirkabel bluetooth | anyar 2 di 1 saluran dipisahkeun 2.0 produsén spiker nirkabel bluetooth vatop |
| jaminan kualitas | 1 taun |
| Babandingan S/N | ≥65dB |
| material | ABS jeung Aluminium Alloy |
| Réspon frékuénsi | 150Hz-18KHz |
| Tegangan Input | DC5V |
| Fungsi | Baris asup,HFP,A2DP,AVRCP,NFC pikeun pilihan |
Jadi nu pangheulana marios "bal ganda tanduk bluetooth spiker stereo”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.






Harita
Aya acan aya ulasan.