-47%
395nm UV Flashlight 12 LED Mini light
$6.80 $3.60
Fitur:
1.Powerful Reflective 12 LED Array
2.Leuwih pondok panjang gelombang,Langkung gampang pikeun mendakan cikiih sareng nguji langkung seueur produk anti palsu.
3.Cahaya Katingali Lemah Ngaoptimalkeun Visibilitas Noda
4.Paké 3 Batré AAA biasa(Teu Kaasup)
5.Ultra-Portabel(30x97mm,68g)
6.Panjang Hirup LED(100000 Tabuh)
7.Waktos Ngajalankeun Panjang(5 Tabuh)
8.Tangguh & Tahan cai Casing Luar
- gambaran
- Inpormasi Tambahan
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| pamakéan | Darurat |
| material | aluminium |
| warna | hideung,kulawu,Beureum,Biru,Ungu |
| ukuran | 98*30mm |
| beurat | 68g |
| sumber LED | 12 uv led light |
| Batré | 3*batré garing AAA(teu kaasup) |
| Jam gawé | >12h |
| Saumur hirup | 100,000h |
| Pindah | Hurungkeun / pareum switch buntut-cap |
| sertipikasi | EC&ROHS |
| garansi | 1 taun |
| Nyitak Logo | Logo Laser |
| OEM bungkusan | Kotak bodas, lepuh,kotak kado,jsb. |
Inpormasi Tambahan
| beurat | 0.068 kg |
|---|
Jadi nu pangheulana marios "395nm UV Flashlight 12 LED Mini light”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.








Harita
Aya acan aya ulasan.