-38%
Zoomable Rechargeable 1000 Lumen Headlamp
$7.90 $4.90
| ambalaji Details: | Packing for1000 Lumen Led Headlamp:Customized Design |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | 7 working days |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| khanya Source | 10W American Cree Led Chip |
| Matla a Lebone(W) | 10 |
| Warranty(Selemo) | 1 |
| Mofuta oa Motheo | 2G11 |
| Lebone Busang Material | Aluminium Alloy |
| Boemo ba IP | IP65 |
| setifikaite | EC,RoHS |
| Runtime (h) | >12 |
| matla Source | Betri e ka nchafatsoang |
| Tšebeliso | Boemo ba tshohanyetso,Camping and Hunting |
| Mofuta oa Leshala | 18650 Li-ion Battery e ka nchafatsoang |
| Model Number | |
| Brand | |
| Place of Origin | Chaena (Mainland) |
| LED Light Source | 10W American Cree Led Chip |
| Product Color | Customized Design |
| Shockproof | EE |
| Nako ea ho tjhaja (h) | 6 |
| Irradiation range | 500 Limithara |
| Working Voltage | 3.7V |
| Boima ba Sehlahisoa | 187G(without battery) |
| Mosebetsi | 1000 lumen led headlamp |
Eba oa pele ho hlahloba "Zoomable Rechargeable 1000 Lumen Headlamp”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.