-33%
wireless speaker
$18.00 $12.00
Sebopeho
1. Cute bear design
2. Mini size, stuitable for kids
3. with built-in rechargeable battery, nkehang habobebe
4. with blue led indicator and flashing eyes
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Lebitso la Sehlahiswa | Robot speaker |
| Boholo ba yuniti | 10.5×8.8x11cm |
| Phepelo ea motlakase | thapo ya USB(kenyellelitsoe) or built-in 3.7v lithium battery |
| Nako ea ho tjhaja betri | 2~3 hours |
| Nako ea ho bapala 'mino | 2~3 hours |
| Max power output | 2w x 1 |
| Frequency range | 180HZ-20KHZ |
| nahanela | ≥60DB |
| Speaker size | φ50 x H24mm |
| Audio input | 3.5mm audio jack cable(kenyellelitsoe) |
Eba oa pele ho hlahloba "wireless speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.








Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.