-39%
Wireless Bluetooth Speaker
$25.80 $15.80
| ambalaji Details: | Packing box packed with accessories Micro USB,3.5limilimithara kabel mamelwang . 1unit to a box Wireless Bluetooth Speaker with 8-10 Hours Playing Time, Wireless Bluetooth Speaker Support TF /FM /USB Disk Music Play |
|---|
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * tlhahiso Bluetooth | Bluetooth V 3.0 |
| * Sebaka sa ho sebetsa | more than 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * Line-in Music Play | EE |
| * Other function | FM-le-moea, TF card music paly, U disk music play |
| * Mosebetsi oa Letsoho la Mahala | EE |
| * Betri | 1800mAh Lethium-ion betri |
| * Nako ea ho bapala | around 8-10 lihora |
| * Profiles | Tšehetsa A2DP V1.2, Lintlha tsa AVRCP V1.4; |
| * S/N | 85≥+/- 3DB |
| * Karabelo ea khafetsa | 20HZ-20KHZ |
| * libui | 4Oh,5W *1 |
| * Boitsebiso bo | wooden frame+leather |
| * mala | Khubedu / Whilte/Blue/Black/Yellow |
| * Boima ba 'mele | 550g |
| * Sesebedisoa | Micro USB,3.5limilimithara kabel mamelwang |
| * others | Easy operation with Voice |
Eba oa pele ho hlahloba "Wireless Bluetooth Speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.




Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.