-36%
sebui se sa keneleng metsi sa bluetooth mini nku sebui V3.0
$19.50 $12.50
| ambalaji Details: | sebui se sa keneleng metsi sa bluetooth mini nku sebui V3.0 30likhomphutha / ctn,ho bolela:49.5×31.5x24cm,G.w:10.1kgs |
|---|
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Sebopeho: | e nyane ,nkehang habobebe |
| IPX4 e sa keneleng metsi | |
| USB e ka nchafatsoa | |
| wireless | |
| tlhahiso Bluetooth: | V3+EDR |
| Bluetooth sebaka sa ho amohela: | >10m |
| Tšebeliso ea matla: | 2.5W |
| Karabelo ea khafetsa: | 50HZ-20KHZ |
| nahanela: | >60dB |
| Phetolo: | <0.5% |
| Phepelo ea motlakase: | betri e hahiloeng ka har'a 5V/1000mHA |
| Nako ea ho tjhaja: | 4-5lihora |
| Nako ea ho bapala 'mino: | 6-8lihora |
| Boholo ba yuniti: | 8.9X8.8X8CM |
| Sets: | audio+usb+manual |
| ambalaji: | 30pcs/ctn Bolela:49.5×31.5x24cm G.w:10.1kgs |
Eba oa pele ho hlahloba "sebui se sa keneleng metsi sa bluetooth mini nku sebui V3.0”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.