-25%
waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music
$16.00 $12.00
| ambalaji Details: | Mini bluetooth speaker radio for white box packing Items per Carton: 80 Likotoana / Carton Boholo ba lebokose le lesoeu: 65*52*80limilimithara Boholo ba lebokose: 420*220*280limilimithara Boima bo felletseng: 11.0kg for bluetooth speaker radio with shake and easily wsitch music |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 5 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Nako ea thomello | 15matsatsi |
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| mala | pinki, tšoeu, ba batsho, putsoa, tala, namunu |
| litekanyo | Dia 50*48*50mm |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, e nyane,wired |
| Boima ba sehlahisoa | 85g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| mini speaker box | 2014 new gadget -usb trolley speaker with fm radio |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | ≥70dB |
| Boitsebiso bo | Silicone |
| Karabelo ea khafetsa | 150Hz-18KHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Line in | tshehetso |
Eba oa pele ho hlahloba "waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.








Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.