-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
Likaroloana:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Fana ka mohala oa sebuela-hole o nang le Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. setifikaite:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Home Theater, Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng, bathroom,swimming pool,sea beach,outdoor-sport
7.Aux line x 1
8.USB power line x 1
9.Buka ea tataiso x 1
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
Tlhaloso:
| Bluetooth Protocol | version 4.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Speaker Unit | 40limilimithara * 1 |
| khumo Power | 5W |
| Tšitiso | 4Oh |
| Khafetsa | 100Hz to 20kHz |
| Signal/noise ratio | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Betri | 40000mAh Re-chargeable Lithium |
| litekanyo | 165*80*25limilimithara |
| Boima ba 'mele | 450/600g |
| Colour | Blue/Green/Pink/black/white |
| Working Period | 20-40 lihora |
Eba oa pele ho hlahloba "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.