-47%
Portable Speaker Bluetooth with Stand
$23.50 $12.50
| ambalaji Details: | Paka lebokose le kathoko: Mini USB,3.5limilimithara kabel mamelwang, pukwanana mosebedisi Dual Amplifier Speaker Bluetooth with High Sound Quality, Portable Speaker Bluetooth with Stand |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | Sample: 3 matsatsi; 1,000likhomphutha: 15 matsatsi |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Speaker Bluetooth Specification | |
| * tlhahiso Bluetooth | V3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * Sebaka sa ho sebetsa | 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * AUX-in Music Play | EE |
| * Hands-free calls | EE |
| * Betri | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * Nako ea ho bapala | 6 lihora |
| * Profiles | Tšehetsa A2DP V1.2, Lintlha tsa AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Karabelo ea khafetsa | 80HZ-20KHZ |
| * libui | 4Oh, 5W * 2, 50mmm Ee |
| * Boitsebiso bo | ABS |
| * mala | Pink /Gold |
| * Boima ba 'mele | 328g |
| * Boemo: | 131*118*63limilimithara |
| * Sesebedisoa | Color box/USB cable/Manual/AUX cable |
Eba oa pele ho hlahloba "Portable Speaker Bluetooth with Stand”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.