-33%
sebuela-pele sa bluetooth
$18.00 $12.00
- ambalaji Details:
- tšoeu lebokose, mala lebokose, gify box, blister paka jj. cheap best bluetooth speakers/cheap bluetooth active speaker
- Shop ho Qaqileng:
- About 15 working days after sample confirmation
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| mala | pinki, tšoeu, ba batsho, putsoa, tala, namunu |
| litekanyo | 102*54*48limilimithara |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, e nyane |
| Boima ba sehlahisoa | 190g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| bluetooth speaker | elegant lily cow horns for sale with mini speaker manual |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | ≥70dB |
| Boitsebiso bo | ABS Alloy |
| Karabelo ea khafetsa | 90Hz-20KHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Line in | tshehetso |
Eba oa pele ho hlahloba "sebuela-pele sa bluetooth”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.








Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.