-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W tlhahiso, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Fana ka mohala oa sebuela-hole o nang le Mic
5. NFC and TF optional
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
Dintlha Quick
| Brand Name: | Model Number: |
Metal Box
|
mofuta: |
Active
|
|
| Sebelisa: |
ya khomphuta ya hao, Home Theater, Karaoke Player, Lekolulo, Nkehang habobebe Audio Player, sethaleng, Outdoor/Sports
|
Channels: |
3 (2.1)
|
Feature khethehileng: |
Mini, nkehang habobebe, wireless
|
| Place of Origin: | Signal/noise ratio: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| Nako ea ho bapala: |
about 12 lihora
|
tlhahiso Bluetooth: |
V4.0 + CSR
|
khumo Power: |
5W
|
| leshala bokgoni: |
2200MAH
|
Frequency range: |
100Hz to 20KHz
|
mala: |
Hlooho, Khauta, Ntsho, Silevera
|
| setifikaite: |
CE/FCC/ROHS/BQB
|
| tlhahiso Bluetooth | 4.0 |
| Khafetsa | 100Hz to 20KHz |
| khumo Power | 5W RMS |
| Betri | 2200Mah |
| Nako ea ho bapala | about 12 lihora |
| Boholo ba yuniti | 95*95*22limilimithara |
| NW/GW | 350/450g |
Eba oa pele ho hlahloba "metal box sound speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.




Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.