-51%
LED Bicycle Taillight Safe Bike Light
$5.88 $2.88
| ambalaji Details: | Packing Details for New Design LED Bicycle Taillight Safe Bike Light: Lebokose la polasetiki / Lebokose |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | 5-7 matsatsi a ho sebetsa bakeng sa lihlahisoa tse fumanehang |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Boitsebiso bo | polasetiki & Rubber |
| Mounting Placement | Seatpost(22 to 35mm) |
| khanya Source | 2*0.50W LED |
| Waterproof Rating | IPX4 |
| Body Color | Khubedu & Bosoeu |
| Boemo | 3.5 x 6.3 cm |
| Light Color | Khubedu |
| Light Mode | Constant – Flash |
| Open Mode | Rubber Switch |
| Betri | 2*AAA betri e omileng |
| Boima ba Sehlahisoa | 90g(including packing & leshala) |
| Run Time | Constant mode (180 lihora)
Flash mode (360 lihora) |
| Funtion | Warning |
| Sebopeho | Ha e kenele metsi
Elastic Belt Easy to install 2 Light Mode |
| Tšebeliso | Ho palama baesekele, Ho tsamaea ka maoto le mesebetsi e meng ea kantle |
| OEM Service | Available |
Eba oa pele ho hlahloba "LED Bicycle Taillight Safe Bike Light”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.










Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.