-43%
Laser Tail Led Bicycle Light
$9.20 $5.20
| ambalaji Details: | PVC color box packing |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | 5-7 matsatsi |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Boitsebiso bo | Aluminium Alloy |
| Mounting Placement | Seat post of bike |
| LED beads | 16pcs COB |
| Lumen Output | 120Lumens |
| Mofuta oa Leshala | Built-in 1×14500 Li-ion Battery(3.7V, 500Mah) |
| Battery Charger Mode | USB |
| Waterproof Rating | IPX8 |
| Body Color | Ntsho, Boputsoa, Khubedu |
| Boemo | 8.35×2.53×2.86cm (Light Size)
47x40x39cm(Package Size),120likhomphutha,17/18kg |
| Light Color | Bosoeu, Boputsoa, Khubedu |
| Light Mode | High-Low-Strobe |
| Boima ba Sehlahisoa | 66.8g (Boima ba Sehlahisoa), 130g(include package weight) |
| Nako ea ho tjhaja | 1 Hora |
| Run Time | High Brightness: 5.5 Hora
Low Brightness: 18 Lihora Strobe: 12 Lihora |
| Mosebetsi | Warning |
| Likaroloana | Rechargeable via USB, Tool-Free Mounting, Ha e kenele metsi |
| Tšebeliso | Ho palama baesekele, Ho tsamaea ka maoto le mesebetsi e meng ea kantle |
| OEM Service | Available |
| WARNING | Do not charge over 5V the battery will result in damage |
| CAUTION | U se ke ua sheba kapa ua khantša lebone lena ka ho toba mahlong |
Eba oa pele ho hlahloba "Laser Tail Led Bicycle Light”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.










Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.