-38%
Gift portable bluetooth speaker
$8.00 $5.00
| ambalaji Details: | 1*Blister box 1*thapo ya USB 1*User manual |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | Sample: 5 working days, bulk order: 10-20 working days |
- Tlhaloso
- Additional information
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| * Lebitso la Sehlahiswa | Gift portable bluetooth speaker |
| * tlhahiso Bluetooth | bluetooth 2.1 |
| * Sebaka sa ho sebetsa | 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | E |
| * Mosebetsi oa Letsoho la Mahala | E |
| * TF card music play | E |
| *USB music play | E |
| * AUX music play | E |
| * Betri | 300mAh Lethium-ion betri |
| * Nako ea ho bapala | 3-4 lihora |
| * Profiles | Tšehetsa A2DP V1.2, Lintlha tsa AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥80db |
| * Karabelo ea khafetsa | 150-18KHZ |
| * libui | 4Ω 3W,36mmm Ee |
| * Boitsebiso bo | ABS+Silicone |
| * mala | White/Brown/Blue/Pink |
| * Boima ba 'mele | 50g |
| * Boemo: | 50*51*50limilimithara |
| * Sesebedisoa | USB charging cable , tataiso, Blister box |
| * Ba bang | Ts'ebetso e bonolo ka litaelo tsa Lentsoe |
Additional information
| Boima ba 'mele | 0.05 kg |
|---|
Eba oa pele ho hlahloba "Gift portable bluetooth speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.








Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.