-38%
bluetooth woofer speaker with led light
$23.70 $14.70
| ambalaji Details: | bluetooth computer speaker for Packing: Lebokose le tšoeu / Lebokose le ikhethileng:108*106*105limilimithara QTY/CTN:20PCS/CTN Boholo ba Carton:54*24*26cm N.W.:7.6KG/CTN G.W.:8.4KG/CTN 20'GP:21000PCS |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 5 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| setifikaite | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Nako ea thomello | 15matsatsi |
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 5000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| mala | tšoeu, ba batsho, |
| litekanyo | L73.6*W73.6*H80mm |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, e nyane,waelese, Moqapi o ikhethang ,ha o ntse o sebetsa ka lebone la led le leputsoa |
| Boima ba sehlahisoa | 188g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, MP3/4, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| Sebui se senyane se nkehang habobebe | Multifunctional portable mini speaker bluetooth e nang le radio ea fm |
| Tiisetso ea boleng | 12 Likhoeli |
| S/N karo-karolelano | ≥785dB |
| Boitsebiso bo | ABS ,e koahetsoeng ka oli ea rabara |
| Karabelo ea khafetsa | 90Hz-20KHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Line in | tshehetso |
Eba oa pele ho hlahloba "bluetooth woofer speaker with led light”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.