-31%
bluetooth wireless speaker
$32.50 $22.50
| ambalaji Details: | sensor touch portable bluetooth wireless speaker for home 8pcs/ctn means:16×13.7×19.6cm g.w:11kgs |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 30 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| tlhahiso Bluetooth | V2.1+EDR |
| RF range | 10M |
| Speaker output | 1*3W |
| maqhubu a Tla Re'ng | 20HZ-20KHZ |
| Phatlalatso | <0.5% |
| nahanela | >70DB |
| Bokhoni ba betri bo kentsoeng ka hare | 2200mA |
| Nako ea ho tjhaja betri | 3-4lihora |
| Boitsebiso bo | ABS |
| Ha e kenele metsi | IPX4 |
| Unite size | 16×13.7×19.6cm |
| paka | 8pcs/ctn Bolela:64×36.5x23cm, GW:11kgs |
Eba oa pele ho hlahloba "bluetooth wireless speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.