-33%
Bluetooth Speaker with Removeable Sucker
$10.20 $6.80
| ambalaji Details: | Packing box packed with accessories Micro USB cable, Color Box Mini Waterproof Bluetooth Speaker, IPX7 Bluetooth Speaker with Removeable Sucker |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | 15-20 working days |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| IPX7 Bluetooth Speaker Specification | |
| * tlhahiso Bluetooth | Jerry 2.1+EDR |
| * Sebaka sa ho sebetsa | more than 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * Mosebetsi oa Letsoho la Mahala | EE |
| * Betri | 400mAh Battery |
| * Nako ea ho bapala | 3 lihora |
| * Size | 80*87*55limilimithara |
| * S/N | ≥80dB |
| * Karabelo ea khafetsa | 150-18KHZ |
| * libui | 4Ω 3W, 50mmm Ee |
| * Boitsebiso bo | ABS+Silicone |
| * mala | OEM |
| * Boima ba 'mele | 125g |
| * Sesebedisoa | Micro USB,Color Box |
| * others | Easy operation with Voice |
Eba oa pele ho hlahloba "Bluetooth Speaker with Removeable Sucker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.




Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.