-42%
Bluetooth speaker with Remote Camera Shutter and FM radio
$12.00 $7.00
| ambalaji Details: | 1*plastic box 1*USB cable line 1*Manual |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | 2-3days for sample; 15-20days for mass production |
- Tlhaloso
- Additional information
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Tlhaloso | |
| * Lebitso la Sehlahiswa | Portable Bluetooth speaker |
| * tlhahiso Bluetooth | Bluetooth v3.0 |
| * Sebaka sa ho sebetsa | 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * Line-in Music Play | EE |
| * Mosebetsi oa Letsoho la Mahala | EE |
| * TF card slot | EE |
| * FM-le-moea | EE |
| * Betri | Built in500mAh rechargeable battery |
| * Nako ea ho bapala | 3 – 4 lihora |
| * Profiles | Tšehetsa A2DP V1.2, Lintlha tsa AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥80dB |
| * Karabelo ea khafetsa | 150-18KHZ |
| * libui | 4Oh, 3W,40mmm Ee. |
| * Boitsebiso bo | ABS |
| * mala | Yellow/Pink/Blue/Brown/Black |
| * Boima ba 'mele | 125g |
| * Size | 96*56*38limilimithara |
| * Sesebedisoa | Micro USB, lebokose mpho, tataiso |
Additional information
| Boima ba 'mele | 0.125 kg |
|---|
Eba oa pele ho hlahloba "Bluetooth speaker with Remote Camera Shutter and FM radio”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.








Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.