-38%
Zoomable Rechargeable 1000 Lumen Headlamp
$7.90 $4.90
| detajet Paketimi: | Packing for1000 Lumen Led Headlamp:Customized Design |
|---|---|
| Detail dorëzimit: | 7 dite pune |
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| Burim drite | 10W American Cree Led Chip |
| Lamp Power(W) | 10 |
| garanci(viti) | 1 |
| Base Type | 2G11 |
| Materiali i trupit të llambës | Aliazh alumini |
| Vlerësimi IP | IP65 |
| vërtetim | EC,RoHS |
| Runtime (h) | >12 |
| Burimi i energjisë | Bateri e rikarikueshme |
| Përdorimi | Emergjenca,Camping and Hunting |
| Lloji i baterisë | 18650 Li-ion Rechargeable Battery |
| Numri i modelit | |
| Markë | |
| Vendi i origjinës | Kinë (kontinent) |
| Burimi i dritës LED | 10W American Cree Led Chip |
| Product Color | Customized Design |
| Shockproof | PO |
| Koha e karikimit (h) | 6 |
| Irradiation range | 500 metra |
| Tensioni i punës | 3.7V |
| Product Weight | 187G(without battery) |
| funksion | 1000 lumen led headlamp |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "Zoomable Rechargeable 1000 Lumen Headlamp”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.






Shqyrtime
Nuk ka komente ende.