-44%
wireless mini bluetooth speaker
$15.90 $8.90
| detajet Paketimi: | white box size:62*20*78mm Madhësia e kartonit:40*33*26cm Qty / CTN:90copë / ctn N.W/G.W:11.5kg/14kg for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Detail dorëzimit: | transportohen në 5 ditë pas pagesës |
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| detajet Paketimi | Kuti e bardhë ose kuti e personalizuar |
| Aftësia për furnizim | 10000 Copë/Copë / Dita |
| Ngjyrë | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, të bardhë, e zezë, blu, e gjelbër, portokall |
| Dimensionet | Dia60*74mm |
| Lloji | Aktiv |
| Veçori e veçantë | Portativ, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| Pesha e produktit | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| përdorim | Player portativ audio, Celular, Karaoke Lojtar, kompjuter, Skena |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Garancia e cilësisë | 1 vit |
| Raporti S/N | ≥95dB |
| aksesorë | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Përgjigja e frekuencës | 60Hz——18KHz |
| Tensioni i hyrjes | DC5V |
| Rreshti në | mbështetje |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "wireless mini bluetooth speaker”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.








Shqyrtime
Nuk ka komente ende.