-47%
Altoparlant Bluetooth me bas të thellë me valë me mikrofon
$19.00 $10.00
- detajet Paketimi:
- Detail dorëzimit:
- 15-25ditë
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
Veçoritë:
1.Wireless Bluetooth Input
2.Hand-free function
3.Play/pause
4.Vol.-/Previous song
5.Vol.+/Next song
6.Support TF card
7.IP4 Waterproof
8.Hot selling point: draftability
Technical Data:
| Bluetooth profile: | V3.0 |
| Bluetooth protocol: | A2DP,AVRCP,OPP,SPP |
| RF distance: | 10M |
| Frekuenca: | 280HZ-20KHZ |
| SNR: | ≥80dB |
| Kapaciteti i baterisë: | 400mAh |
| Fuqia e vlerësuar: | 3W |
| Speaker specification: | 4 Oh 3 w Φ 45 mm |
| material: | ABS+Metal |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "Altoparlant Bluetooth me bas të thellë me valë me mikrofon”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.






Shqyrtime
Nuk ka komente ende.