-30%
wireless bluetooth speaker
$26.80 $18.80
| detajet Paketimi: | white box packing for big sound mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Detail dorëzimit: | transportohen në 10 ditë pas pagesës |
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| vërtetim | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Koha e dërgimit | 15ditë |
| detajet Paketimi | Kuti e bardhë ose kuti e personalizuar |
| Aftësia për furnizim | 10000 Copë/Copë / Dita |
| Ngjyrë | rozë, të bardhë, e zezë, blu, e gjelbër, portokall |
| Dimensionet | 70*70*46mm |
| Lloji | Aktiv |
| Veçori e veçantë | Portativ, mini |
| Pesha e produktit | 192G |
| përdorim | Player portativ audio, Celular, Karaoke Lojtar, kompjuter, Skena |
| bluetooth speakers | factory price big sound mini wireless bluetooth speaker |
| Garancia e cilësisë | 1 vit |
| Raporti S/N | ≥70dB |
| material | plastik |
| Përgjigja e frekuencës | 200Hz-20 KHz |
| Tensioni i hyrjes | DC5V |
| Rreshti në | mbështetje |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "wireless bluetooth speaker”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.






Shqyrtime
Nuk ka komente ende.