-17%
wireless bluetooth speaker
$18.00 $15.00
| detajet Paketimi: | 1*plastic box 1*USB cable line 1*Manual |
|---|---|
| Detail dorëzimit: | 2-3days for sample; 15-20days for mass production |
- Përshkrim
- Informacione shtese
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| Specifikimi | |
| * Emri i produktit | Wireless bluetooth speaker |
| * Versioni Bluetooth | Bluetooth v2.1 |
| * Gama e punës | 10 metër |
| * Luajtja e muzikës me Bluetooth | PO |
| * Line-in Music Play | PO |
| * Funksioni i thirrjes pa dorë | PO |
| * TF card slot | PO |
| * Bateria | Built in 1200mAh rechargeable battery |
| * Koha e lojës | 4 – 5 orë |
| * Profilet | Mbështetni A2DP V1.2, Profilet AVRCP V1.4 |
| * S/N | ≥80dB |
| * Përgjigja e frekuencës | 150-18KHZ |
| * folësit | 4Oh, 3W*2,40mm Dia. |
| * material | ABS |
| * Ngjyrë | Gloden, Argjendi, Balck |
| * peshë | 400G |
| * madhësi | 180*58*60mm |
| * Aksesor | Micro USB, kuti dhuratash, manual |
Informacione shtese
| peshë | 0.4 kg |
|---|
Bëhu i pari për të shqyrtuar "wireless bluetooth speaker”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.








Shqyrtime
Nuk ka komente ende.