-36%
mini altoparlant dele portativ bluetooth i papërshkueshëm nga uji V3.0
$19.50 $12.50
| detajet Paketimi: | mini altoparlant dele portativ bluetooth i papërshkueshëm nga uji V3.0 30copë / ctn,do të thotë:49.5×31.5x24 cm,G.w:10.1kg |
|---|
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| Karakteristikë: | mini ,portative |
| IPX4 i papërshkueshëm nga uji | |
| USB i rikarikueshëm | |
| Wireless | |
| Versioni Bluetooth: | V3+EDR |
| Distanca e marrjes me Bluetooth: | >10m |
| Konsumi i energjisë: | 2.5W |
| Përgjigja e frekuencës: | 50HZ-20KHZ |
| Ndjeshmëria: | >60dB |
| Deformim: | <0.5% |
| Furnizimi me energji elektrike: | Bateria e integruar 5V/1000mHA |
| Koha e karikimit: | 4-5orë |
| Koha e luajtjes së muzikës: | 6-8orë |
| Madhësia e njësisë: | 8.9X8.8X8cm |
| aksesorë: | audio+usb+manual |
| paketim: | 30pcs/ctn Mjetet:49.5×31.5x24cm G.w:10.1kg |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "mini altoparlant dele portativ bluetooth i papërshkueshëm nga uji V3.0”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.






Shqyrtime
Nuk ka komente ende.