-46%
Waterproof LED Bicycle Headlight Cycling Light
$6.50 $3.50
| detajet Paketimi: | Packing Details for New Arrival Battery Powered Waterproof LED Bicycle Headlight: Plastic Case/Box |
|---|---|
| Detail dorëzimit: | 5-7 working days for products in stock |
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| material | plastik |
| Mounting Placement | Handlebar of Bike (18mm-31mm) |
| LED beads | 3W American CREE LED |
| Illumination | 60Lux |
| Lloji i baterisë | 3*Bateria AAA e thatë |
| Waterproof Rating | IPX3 |
| Body Color | e bardhë |
| Dimensioni | 3.0×8.2×10.0cm |
| Light Color | e bardhë |
| Light Mode | 3 modes: High-Low-Flash brightness |
| Product Weight | 70G (Product Weight),95g include packing |
| Koha e ekzekutimit | High brightness: 8orë
Low brightness: 16orë Flash brightness: 30orë |
| funksion | Riding bike in the night |
| Veçoritë | Cabin Department Waterproof Design, High Order Asymmetric Grating Deisgn |
| Përdorimi | Cycling, Hiking and other outdoor activities |
| OEM Service | në dispozicion |
| WARNING! | Do not charge over 5V the battery will result in damage |
| CAUTION! | Do not look at or shine this lamp directly into eyes |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "Waterproof LED Bicycle Headlight Cycling Light”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.










Shqyrtime
Nuk ka komente ende.