-42%
Waterproof Bluetooth Speaker
$17.00 $9.80
| detajet Paketimi: | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker Shower Speaker color box packing of Cute Animal Speakers :65*65*80mm carton size of Waterproof Bluetooth Speaker : 34*34*34cm QTY/CTN of Shower Speaker :100 copë / ctn Tortoise shape bluetooth speaker |
|---|---|
| Detail dorëzimit: | Rreth 15 working days after sample confirmation |
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| vërtetim | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Koha e dërgimit | 15ditë |
| detajet Paketimi | Kuti e bardhë ose kuti e personalizuar |
| Aftësia për furnizim | 10000 Copë/Copë / Dita |
| Ngjyrë | rozë, të bardhë, e zezë, blu, e gjelbër, portokall |
| Dimensionet | Dia62mm*H59mm |
| Lloji | Aktiv |
| Veçori e veçantë | Portativ, mini |
| Pesha e produktit | 90G |
| përdorim | Player portativ audio, Celular, Karaoke Lojtar, kompjuter, Skena |
| speaker box | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker for Shower |
| Garancia e cilësisë | 1 vit |
| Raporti S/N | ≥68dB |
| material | ABS |
| Përgjigja e frekuencës | 2.400GHz—2.480GHz |
| Tensioni i hyrjes | DC5V |
| Rreshti në | mbështetje |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "Waterproof Bluetooth Speaker”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.






Shqyrtime
Nuk ka komente ende.