-25%
waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music
$16.00 $12.00
| detajet Paketimi: | Mini bluetooth speaker radio for white box packing Items per Carton: 80 Pieces / Carton Madhësia e kutisë së bardhë: 65*52*80mm Madhësia e kartonit: 420*220*280mm Pesha bruto: 11.0kg for bluetooth speaker radio with shake and easily wsitch music |
|---|---|
| Detail dorëzimit: | transportohen në 5 ditë pas pagesës |
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| Koha e dërgimit | 15ditë |
| detajet Paketimi | Kuti e bardhë ose kuti e personalizuar |
| Aftësia për furnizim | 10000 Copë/Copë / Dita |
| Ngjyrë | rozë, të bardhë, e zezë, blu, e gjelbër, portokall |
| Dimensionet | Dia 50*48*50mm |
| Lloji | Aktiv |
| Veçori e veçantë | Portativ, mini,wired |
| Pesha e produktit | 85G |
| përdorim | Player portativ audio, Celular, Karaoke Lojtar, kompjuter, Skena |
| mini speaker box | 2014 new gadget -usb trolley speaker with fm radio |
| Garancia e cilësisë | 1 vit |
| Raporti S/N | ≥70dB |
| material | Silicone |
| Përgjigja e frekuencës | 150Hz-18 KHz |
| Tensioni i hyrjes | DC5V |
| Rreshti në | mbështetje |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.








Shqyrtime
Nuk ka komente ende.