-46%
waterproof bluetooth speaker
$18.00 $9.80
| detajet Paketimi: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, manuali i përdorimit Private Design Waterproof Bluetooth Speaker, Portable Waterproof Bluetooth Speaker |
|---|---|
| Detail dorëzimit: | transportohen në 3 ditë pas pagesës |
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| Specifikimi i altoparlantit Bluetooth i papërshkueshëm nga uji | |
| * Versioni Bluetooth | V2.1 |
| * Çipset | Jerry |
| * Gama e punës | 10 metër |
| * Luajtja e muzikës me Bluetooth | PO |
| * AUX-IN Music Play | PO |
| * I papërshkueshëm nga uji | PO |
| * Bateria | Built in 300mAh rechargeable battery |
| * Koha e lojës | 3orë |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Përgjigja e frekuencës | 150-18KHZ |
| * folësit | 4Oh, 3W*1 |
| * material | ABS + Silikoni |
| * Ngjyrë | Të personalizuara |
| * peshë | 130G |
| * Dimensioni: | 62*78mm |
| * Aksesor | kuti me bojra / USB cable /Manual/Sling |
| * Others | Extra 0.2usd cost for USB/TF card |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "waterproof bluetooth speaker”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.






Shqyrtime
Nuk ka komente ende.