-43%
Waterproof Bathroom Bluetooth Speaker for Shower Music
$15.00 $8.50
- Lloji: Aktiv, Aktiv, elektrik,Bluetooth Wireless,Mini përforcues,Përforcues në shtëpi
- përdorim: kompjuter, Teatri në shtëpi, Karaoke Lojtar, Celular, Player portativ audio, Skena
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
- Waterproof Bluetooth Speaker, Bluetooth V3.0 technology allows you to enjoy music from all Bluetooth-enabled devices.
- Built-in internal microphone makes talking on the phone easy and clear. Built-in fine tunable FM Radio option. Micro SD card and TF, përfshirë, permits to play all your MP3 music.
- Built-in rechargeable 400 mAh battery supports up to 4 hours playback time. Recharge in just 2 orë. Listen to non-Bluetooth devices as a wired speaker with included 3.5mm audio cable.
- Speaker with sucking disc bracket can stand on the smooth plane or usd as the holder of phone.
- Package contents: Portable Bluetooth Speaker, micro USB cable, 3.5mm audio cable, instruction manual.
| aksesorë | Bateria, Çanta karikues, Kordoni zgjatues |
| Lloji | Mini përforcues, Përforcues në shtëpi |
| përdorim | Altoparlant Bluetooth, kompjuter, Teatri në shtëpi, Karaoke Lojtar, Celular, Audioplayer portativ |
| përdorim | Dhuratë biznesi |
| funksion | Radio Interneti, Altoparlant i integruar |
| Bateri e integruar | E rikarikueshme |
| Ngjyrë | e zezë, Shumë, Bezhë, Kafe, blu, e gjelbër, Rozë, E verdha |
| Aplikimi | Karikues i celularit, shtëpi, Shtëpi dhe jashtë |
| Versioni Bluetooth | V3.0+EDR |
| Madhësia e altoparlantit | 82*82*52mm |
| Muzikë nga TF Card | po |
| Deformim | < 0.5 % |
| Gama e RF | 10m |
| Kapaciteti i baterisë | 400mAh |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "Waterproof Bathroom Bluetooth Speaker for Shower Music”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.










Shqyrtime
Nuk ka komente ende.