-46%
USB Rechargeable Bicycle Front Light with CREE LED
$15.10 $8.10
| detajet Paketimi: | Packing Design for Factory |
|---|---|
| Detail dorëzimit: | 5-7 ditë |
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| material | plastik |
| Mounting Placement | Handlebar |
| LED beads | 3 Cree LED |
| Lumen Output | 300Lumens |
| Lloji i baterisë | Built-in Li-Polymer Battery(3.7V, 1200mAh) |
| Battery Charger Mode | USB |
| Waterproof Rating | IPX5 |
| Body Color | e zezë |
| Dimensioni | 2.4×7.3×4.6cm |
| Light Color | White and Red |
| Light Mode | High-Medium-Low-Flash |
| Product Weight | 80G (Product Weight),155g include packing |
| Koha e karikimit | 2 Ora |
| Koha e ekzekutimit | Lartë: 300lm, 2 orë
Medium:200lm, 4orë Low: 100lm,8orë Flash: 50lm,6orë |
| funksion | Riding bike in the night |
| Veçoritë | Waterproof construction design |
| Përdorimi | Cycling, Hiking and other outdoor activities |
| OEM Service | në dispozicion |
| WARNING! | Do not charge over 5V the battery will result in damage |
| CAUTION! | Do not look at or shine this lamp directly into eyes |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "USB Rechargeable Bicycle Front Light with CREE LED”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.










Shqyrtime
Nuk ka komente ende.