-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
Veçoritë:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Altoparlant pa dorë me mikrofon
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. vërtetim:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Teatri në shtëpi, Player portativ audio, Celular, Karaoke Lojtar, kompjuter, Skena, banjo,pishinë,plazhi i detit,jashtë-sport
7.Linja aux x 1
8.Linja e energjisë USB x 1
9.Manuali x 1
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
Specifikimi:
| Protokolli Bluetooth | version 4.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Njësia e folësit | 40mm * 1 |
| Fuqia dalëse | 5W |
| Impedanca | 4Oh |
| Frekuenca | 100Hz to 20kHz |
| Raporti sinjal/zhurmë | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Bateria | 40000mAh Litium i rikarikueshëm |
| Dimensionet | 165*80*25mm |
| peshë | 450/600G |
| Colour | Blue/Green/Pink/black/white |
| Working Period | 20-40 orë |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.






Shqyrtime
Nuk ka komente ende.