-38%
TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker
$21.00 $13.00
| detajet Paketimi: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, manuali i përdorimit High Quality Wireless Bluetooth Speaker, TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker |
|---|
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * Versioni Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Çipset | Conwise |
| * Gama e punës | 10 metër |
| * Luajtja e muzikës me Bluetooth | PO |
| * Line-in Music Play | PO |
| * TF card Music Play | PO |
| * Bateria | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * Koha e lojës | 4-5 orë |
| * Profilet | Mbështetni A2DP V1.2, Profilet AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Përgjigja e frekuencës | 150-18KHZ |
| * folësit | 4Oh, 3W*2, 40mmm Ai |
| * material | ABS+Metal |
| * Ngjyrë | Argjendi, i kuq, Gold |
| * peshë | 246G |
| * Dimensioni: | 175*24*66mm |
| * Aksesor | DC charging line, audio in line, manual |
| * Të tjerët | Funksionim i lehtë me kërkesat zanore |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.




Shqyrtime
Nuk ka komente ende.