-34%
kartë TF & Line Portable bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| detajet Paketimi: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, manuali i përdorimit Factory Price Portable Bluetooth Speaker with Dula Amplifiers, kartë TF & Line Portable bluetooth speaker |
|---|
- Përshkrim
- Informacione shtese
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * Versioni Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Çipset | Jerry |
| * Gama e punës | 10 metër |
| * Luajtja e muzikës me Bluetooth | PO |
| * Line-in Music Play | PO |
| * TF card Music Play | PO |
| * Bateria | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Koha e lojës | 5 orë |
| * Profilet | Mbështetni A2DP V1.2, Profilet AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Përgjigja e frekuencës | 150-18KHZ |
| * folësit | 4Oh, 3W*2, 40mmm Ai |
| * material | ABS |
| * Ngjyrë | Të personalizuara |
| * peshë | 216G |
| * Dimensioni: | 155*63*27mm |
| * Aksesor | DC charging line, audio in line, manual |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Informacione shtese
| peshë | 0.216 kg |
|---|
Bëhu i pari për të shqyrtuar "kartë TF & Line Portable bluetooth speaker”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.




Shqyrtime
Nuk ka komente ende.