-33%
Solar panel charging waterproof bluetooth stereo shower speaker
$9.00 $6.00
- detajet Paketimi:
- Paper box
- Detail dorëzimit:
- transportohen në 30 ditë pas pagesës
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| Versioni Bluetooth | V3.0 |
| Gama e punës | 10 meters |
| Bateria | 800mAh |
| Loud speaker output | 1x3W |
| I papërshkueshëm nga uji | IPX4 |
| material | ABS+Metal+Silicone |
| Folësi | 2*3W |
| TF card slot | po |
| Ngjyrat | Red/Blue/Green/Yellow/Orange |
| S/N | ≥80dB |
| aksesorë | kabllo USB,manual |
| Bluetooth music play | PO |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "Solar panel charging waterproof bluetooth stereo shower speaker”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.








Shqyrtime
Nuk ka komente ende.