-26%
Smartphone led selfie flash light
$7.80 $5.80
| detajet Paketimi: | detajet Paketimi: peshë:15G madhësi:38mmx 38mmx 10mm Detail dorëzimit: 7 ditë |
|---|---|
| Detail dorëzimit: | transportohen në 5 ditë pas pagesës |
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| Bulbs Number | 16 lights |
| Kapaciteti i baterisë | 200 mAh |
| Battery stand time | 72orë |
| Battery type | Li-polymer battery |
| power | Built-in rechargeable battery |
| Ngjyrë | e zezë,të bardhë,të verdhë,e gjelbër,rozë |
| i pajtueshëm | IOS; Android; Windows Phones |
| Packing size / peshë | 100*62*15mm / 45G |
| Madhësia e produktit / peshë | 38*38*10mm / 15G |
| paketë | retail gift box |
| USB Port | 3.5 mm |
| Deri në | 500 flash |
| Width | 38 mm |
| Depth | 10 mm (0.35 inç) |
| gjatësia | 38mm |
| Height | 27 mm (1 inç) |
| Charging Interface | Micro USB |
| Environment Condition | Strong, medium. Weak |
| material | ABS |
| Adjustable brightness | Low, Bright, Ultra-bright |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "Smartphone led selfie flash light”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.






Shqyrtime
Nuk ka komente ende.