-45%
Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker
$19.80 $10.80
| detajet Paketimi: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, manuali i përdorimit IPX4 Bluetooth Speaker with Multi-functions, Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker in Promotion |
|---|---|
| Detail dorëzimit: | transportohen në 3 ditë pas pagesës |
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
| IPX4 Bluetooth Speaker Specification | |
| * Versioni Bluetooth | Bluetooth 3.0 |
| * Çipset | Conwise |
| * Gama e punës | 10 metër |
| * Luajtja e muzikës me Bluetooth | PO |
| * Line-in Music Play | PO |
| * TF card Music Play | PO |
| * Bateria | Built in 600mAh rechargeable battery |
| * Koha e lojës | 4 orë |
| * S/N | ≥ 85dB |
| * Përgjigja e frekuencës | 150-18KHZ |
| * folësit | 4Oh, 5W*2 |
| * material | ABS+Silicon |
| * Ngjyrë | Black/Army green |
| * peshë | 260G |
| * Dimensioni: | 133*46*69mm |
| * Aksesor | Carton box/Power line/LIN line/ Use manual |
| * Të tjerët | Funksionim i lehtë me kërkesat zanore |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.
Shqyrtime
Nuk ka komente ende.