-38%
mini bluetooth speaker
$16.00 $10.00
| пакување Детали: | White box or customized box for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| испорака Детална: | испраќаат во 5 дена по исплата |
- Опис
- Осврти(0)
- П & А
Опис
| Време на испорака | 15денови |
| пакување Детали | Бела кутија или прилагодена кутија |
| Способност за снабдување | 10000 Парче/Парчиња / Ден |
| Услови за плаќање: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| димензии | 82*82*57mm |
| тип | активни |
| Специјален прилог | преносни, мини, музика, musical, handsfree, stylish appearance |
| Тежина на производот | 152g |
| употреба | Преносливо аудио плеер, мобилен телефон, караоке плеер, Компјутер, фаза, |
| Име на производ | OEM portable professional mini music bluetooth speaker |
| Гаранција за квалитет | 12 Месеци |
| Сооднос S/N | ≥80dB |
| материјал | ABS |
| Фреквентен одговор | 150Hz-18KHz |
| Влезен напон | DC5V |
| Батерија | 3.7v/400mAh |
| Излезна моќност | 3w(1kHz,THD1%) |
| Низок MOQ | Поддршка |
Бидете првиот преглед го "mini bluetooth speaker”
мора да биде најавен да објавувате преглед.






Осврти
Нема рецензии уште.