-38%
mini bluetooth powered speaker
$10.57 $6.57
| пакување Детали: | Белата кутија големина:75*55*113mm картон големина:40*29*27цм КОЛИЧИНА / ЦТН:50ЕЕЗ N.W / G.W:7.0kg/8.0kg for powered speaker |
|---|---|
| испорака Детална: | испраќаат во 5 дена по исплата |
- Опис
- Осврти(0)
- П & А
Опис
| Време на испорака | 15денови |
| пакување Детали | Бела кутија или прилагодена кутија |
| Способност за снабдување | 10000 Парче/Парчиња / Ден |
| боја | розова, бело, црна, сина, зелена, портокал |
| димензии | mini bluetooth speaker manual size is 60*86*46mm |
| тип | активни |
| Специјален прилог | преносни, мини |
| Тежина на производот | 110g |
| употреба | Преносливо аудио плеер, мобилен телефон, караоке плеер, Компјутер, фаза |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Гаранција за квалитет | 1 година |
| Сооднос S/N | ≥70dB |
| материјал | ABS |
| Фреквентен одговор | 90Hz-20KHz |
| Влезен напон | DC5V |
| линија во | поддршка |
Бидете првиот преглед го "mini bluetooth powered speaker”
мора да биде најавен да објавувате преглед.






Осврти
Нема рецензии уште.