-32%
Metal mesh material melody mini bluetooth speaker box
$18.90 $12.90
- Li-ion Output:: 3.7V~4,2V+0,05V
- Lithium battery:: 2600mAh
- димензии:: L60*W60*H94 mm
- Тежина:: 190g
- Signal&noise ratio:: ≥80dB
- сертификација: ЕК, Рос, FCC, BQB
- Accessoris: 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1
- Sound: with high fidelity
- Опис
- Осврти(0)
- П & А
Опис
| боја | OEM |
| димензии | L60*W60*H94 mm |
| тип | активни |
| Специјален прилог | преносни, мини, |
| Тежина на производот | 190g |
| употреба | Преносливо аудио плеер, мобилен телефон, караоке плеер, Компјутер, фаза |
| speaker cone | Metal mesh material led melody bluetooth mini white speaker cone |
| Гаранција за квалитет | 1 година |
| додатоци | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Case Material | ABS |
| Фреквентен одговор | 150Hz-18KHz |
| сертификација | ЕК&RoHS,FCC |
| линија во | поддршка |
Бидете првиот преглед го "Metal mesh material melody mini bluetooth speaker box”
мора да биде најавен да објавувате преглед.








Осврти
Нема рецензии уште.