-54%
Led Light Bluetooth Speaker
$16.80 $7.80
| пакување Детали: | pacakge with white box/customized box |
|---|---|
| испорака Детална: | shipped in 15 days after the payment |
- Опис
- Осврти(0)
- П & А
Опис
| сертификација | ЕК, Рос, FCC, BQB |
| Време на испорака | 15денови |
| пакување Детали | Бела кутија или прилагодена кутија |
| Способност за снабдување | 10000 Парче/Парчиња / Ден |
| боја | розова, бело, црна, сина, зелена, портокал, any color can be customized |
| димензии | 58*58*88mm |
| тип | активни |
| Специјален прилог | преносни, мини |
| weight | 145g |
| употреба | Преносливо аудио плеер, мобилен телефон, караоке плеер, Компјутер, фаза |
| speaker box | (Promotion) Led Light Bluetooth Speaker Mini For Camping Home Decoration |
| Гаранција за квалитет | 1 година |
| Сооднос S/N | ≥70dB |
| материјал | ABS |
| Фреквентен одговор | 100Hz-20KHz |
| Влезен напон | DC5V |
| линија во | поддршка |
Бидете првиот преглед го "Led Light Bluetooth Speaker”
мора да биде најавен да објавувате преглед.






Осврти
Нема рецензии уште.